Northern Woodsman

W 2022 roku rozpocząłem współpracę z Martinem Veth, szerzej znanym jako Northern Woodsman. Martin to miłośnik bushcraftu, Duńskiego pochodzenia, który miał okazję spędzić wiele dni w lasach Skandynawii, zdobywają przy tym szeroką wiedzę na temat sztuki przetrwania, leśnej kuchni oraz potrzebnych narzędzi.

Kiedy nasze ścieżki się przecięły, wpadliśmy na pomysł, by połączyć moją wiedzę w robieniu noży z bushcraftowym doświadczeniem Martina. Zaowocowało to wyjątkową linią narzędzi, które doskonale sprawdzają się w bushcrafcie, survivalu i innych outdoorowych aktywnościach.

Wszystkie noże z serii oznaczonej NW (Northern Woodsman), są osobiście testowane przez Martina i jego towarzyszy, podczas wypraw w skandynawską dzicz. To świetnie zaprojektowane narzędzia, które budzą zaufanie i radość użytkowników.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w moim sklepie. Jeśli Twój ulubiony model nie jest dostępny, wyślij proszę email za zapytaniem, lub zasubskrybuj newsletter. Druga opcja umożliwi Ci otrzymywanie informacji o planowanych dostawach noży.

Select your currency
EUREuro
pl_PLPolish
Shopping Cart